Hakkımızda

Tüm dünya ile birlikte Türkiye’ de de yeni gelişmekte olan LED sektörüne 2011 yılında giriş yaptık. 2012 yılında ise %100 kendi tasarımlarımızı tamamlayarak üretime başladık.Konusunda uzman ekibimiz ile profesyonel Led aydınlatma armatürleri üretmekteyiz.Uluslarası standartlara uygun şekilde, kalite ve sistem belgelerimiz ile sizlere %100 Türk Mühendisliği ürünler sunuyoruz.Aydınlatma sektöründe hızlı çıkışımız ile tüm Türkiye’de talep edilen bir marka olmanın haklı gurunu yaşıyoruz.İhracat potansiyelimiz ile 20’den fazla ülkede ürünlerimizi tüketiciler ile buluşturuyoruz.

İzmir, Kemalpaşa Organize Sanayi bölgesinde bulunan 5000 m2 kapalı alana sahip üretim tesisimiz en son teknoloji ile üretimde bulunmaktadır.

Proleda çalışanları olarak iş hayatında başarı için gerekli olan faktörlerin bilincinde olarak değerler konusunda hassasız. Her çalışanımız yön birliği sağlamak ve kurum kültürünü desteklemek için değerlerin önemini biliyor ve kişisel olarak ortak değerleri benimsiyor onlara uygun davranıyoruz.


Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak

Kaliteyi sürekli kılmak

Çalışanların sürekli gelişimini sağlamak

İş ahlakı kurallarına uygun çalışmak

Yaratıcı ve yenilikçi olmak

Takım başarısına odaklanmak

© 2020 - Proleda Led Lighting Technology.Tüm hakları saklıdır.İçerik ve resimlerin izinsiz kullanımı yasaktır.