Kalite

• Uluslararası standartlar düzeyinde müşterilerimizin hizmet beklentilerini en üst seviyede karşılayarak anahtar teslimi donatım projelerini hazırlama ve uygulama hizmeti vermek temel amacımızdır.

• Bu hizmetin kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak etkinliğini sürekli kılmak ve iyileştirmek , sıfır hata ile çalışmak , hataları oluşmadan önlemek Şirket kültürümüzdür.

• Tüm çalışanların; sorumluluk ve hizmet bilinci ile kalite politikamızı , hedeflerimizi sahiplenmesini sağlayarak ; rekabetçi pazar şartlarına duyarlı, kaliteli ürün ve hizmeti, rakiplerimize göre daha uygun maliyetle, zamanında süreklilik sağlayarak gelişmek hedefimizdir.

Hizmetlerimizde ve proje uygulamalarımızda farklılık oluşturmak, ürün tasarımında müşteri odaklılık , üst yönetimin önderliğinde , sürekli iyileştirmeye olanak sağlamak, verimliliği artırmak , bu hizmetleri verirken müşteri memnuniyetini ve güvenini en üst düzeyde tutmak ilkemizdir.

• Ölçülebilir verilere dayanarak tüm süreçlerimizi denetim altına almak ve yönetmek , Şirketimizin devamlılığını sağlayıp mükemmelliğe ulaşmak için ; sektöründe kaliteli hizmet açısından örnek bir kuruluş olup dünya markaları arasında yer almak seçtiğimiz yoldur.

© 2020 - Proleda Led Lighting Technology.Tüm hakları saklıdır.İçerik ve resimlerin izinsiz kullanımı yasaktır.